Anasayfa / Dünya Haberleri / 3 Aralık Dünya Engelliler Günü
3 aralık
3 aralık

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Yüksel, mesajında, engelli insanların yaşadığı sıkıntı ve sorunları herkesin kendi sorunu gibi görmesi gerektiğini belirtti.

Engelli vatandaşların hayat içerisinde karşılaştıkları sıkıntılara, toplumun ortak sorunu gibi bakılması gerektiğini aktaran Yüksel, bu doğrultuda engellilerin yaşadıkları her türlü ihtiyaç ve sıkıntıların giderilmesine yardım ederek, bir nebze de olsa hayatlarının kolaylaştırılacağına inancının tam olduğunu kaydetti.

Yüksel, “Engellilerin yaşamlarını daha rahat sürdürebilmeleri ve hak ettikleri hayat şartlarına kavuşturulması amacıyla elimizden gelen imkanları sağlamalıyız. Son günlerde engellilerin hayatlarını idame ettirebilmeleri ve daha rahat hayat sürdürebilmeleri için iş ve sosyal sorumluluk adı altında imkanlar oluşturulmaya çalışılmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

azez

PYD/PKK Azez’de Sivilleri Hedef Aldı!

Terör örgütü PYD/PKK’nın Suriye’nin Afrin bölgesinden Türkiye sınırındaki Azez ilçesine düzenlediği saldırıda 2 sivil hayatını kaybetti, 7’i …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir