Son Dakika
Anasayfa / Dünya Haberleri / 3 Aralık Dünya Engelliler Günü
3 aralık
3 aralık

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Yüksel, mesajında, engelli insanların yaşadığı sıkıntı ve sorunları herkesin kendi sorunu gibi görmesi gerektiğini belirtti.

Engelli vatandaşların hayat içerisinde karşılaştıkları sıkıntılara, toplumun ortak sorunu gibi bakılması gerektiğini aktaran Yüksel, bu doğrultuda engellilerin yaşadıkları her türlü ihtiyaç ve sıkıntıların giderilmesine yardım ederek, bir nebze de olsa hayatlarının kolaylaştırılacağına inancının tam olduğunu kaydetti.

Yüksel, “Engellilerin yaşamlarını daha rahat sürdürebilmeleri ve hak ettikleri hayat şartlarına kavuşturulması amacıyla elimizden gelen imkanları sağlamalıyız. Son günlerde engellilerin hayatlarını idame ettirebilmeleri ve daha rahat hayat sürdürebilmeleri için iş ve sosyal sorumluluk adı altında imkanlar oluşturulmaya çalışılmaktadır.” ifadelerini kullandı.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

anadolu efes

Anadolu Efes’ten İkinci Galibiyet!

EuroLeague’in 17. hafta maçında Anadolu Efes, konuk ettiği Sırbistan temsilcisi Kızılyıldız MTS ekibini 104-95 yendi. Karşılıklı basketlerle başlayan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir