Anasayfa / +Manşet / Astropay Nereden Alınır?

Astropay Nereden Alınır?

İnternet ortamında yurt dışında ya da yurt içinde yoğun bir şekilde alışveriş yapıyorsanız, ön ödemeli kart sistemi tam size göre. Astropay, ön ödemeli sanal kart sistemlerinden bir tanesidir.

Sanal ve ön ödemeli kart için kişisel bilgilerinizi vermeniz de gerekmiyor. Özellikle yurt dışından alışveriş yapanlar için ise oldukça karlı bir kart. Yurt içinde kullandığınız yerli bankalara ait kartınızla yurt dışından yapacağınız alışverişlerde yüksek komisyon ödersiniz.

astropay fiyatları

Ancak sanal bir kartınız olursa, yüksek komisyon ödemelerinden kurtulabilirsiniz. Yurt dışında bulunan yüzlerce siteden sanal kart sayesinde alışveriş yapabilirsiniz. Bu kart ile diğer kartlardan daha fazla avantaj elde etmeniz mümkündür.

Sanal kartınızı satın aldıktan sonra, tıpkı kredi kartlarında olduğu gibi sanal pin kodlarına sahip olursunuz. Sanal pin kodları aynı zamanda kartınızda bulunan bakiyeyi ifade eder.

İhtiyacınız olan şeyi siteden satın aldıktan sonra alışveriş yaptığınız sitedeki ödeme kısmından Astropay seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır. Bakiyenizi isterseniz tek seferde, isterseniz taksitler halinde harcayabilirsiniz. Kartınızda bakiye bittiği zaman kartınız iptal olur ve yeni kart sahibi olmak için tekrar başvuru yapmalısınız. Başvurular ise oldukça kolaydır.

Astropay Kartı Nasıl Alacaksınız?

Netsiskart.com sitesinden sanal kartınızı kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca sitede kurumsal firmalara yönelik olarak sunulan fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Astropay Kartı Nerelerde Kullanabilirsiniz?

Sanal kartınızın pin kodu ile dünya genelinde yüzlerce sitede kartınızı kullanabilirsiniz. Dünyaca ünlü sitelerin listesini Netsiskart.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sanal Kart Avantajları Nelerdir?

Sanal kartı kullandığınızda, piyasada kullanılan kredi kartı ve banka kartı gibi ürünlerde bulunan kart ücreti ödememiş olursunuz. İlk satın almada bir defa olmak üzere kdv, komisyon ve kart ücreti ödersiniz. İstediğiniz miktarda parayı karta yatırabilirsiniz.

Ayrıca kartı satın alırken hiçbir şekilde kişisel bilgilerinizi girmenize gerek yoktur. Sanal kart Türkiye’de giderek yaygınlaşmaya başladı. Güvenilir ve hızlı ödeme seçeneklerini artık birçok kişi tercih etmeye başladı. İnternet ortamındaki pek çok büyük siteden, sanal kart ile alışveriş yapabilirsiniz.

Sanal kart ile ilgili merak ettiğiniz diğer konuları, https://www.netsiskart.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitede size özel fırsatları inceleyebilirsiniz.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

e devlet

E Devlet Soyağacı Sorgulama Açıldı Mı?

e-Devlet soy ağacı sorgulama işlemleri yurdun büyük bölümü tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. e-Devlet üzerinden soyağacını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir