Anasayfa / +Manşet / Büyük Kayseri Mitingine Cumhurbaşkanı Katılamadı

Büyük Kayseri Mitingine Cumhurbaşkanı Katılamadı

Günler öncesinden hazırlığı yapılan ve vatandaşlara fuyurusu yapılan cumhurbaşkanı ve başbakanın miting yapacağı kayseriye cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN katılamadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu programa katılımı iptal edilirken, buna rağmen partiler alanı onun posterinin bulunduğu dev afiş ve pankartlarla donattı. Cadde ve sokaklara da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın afişleri asıldı.

“ÜLKÜCÜ KARDEŞLERİMİZ SİZ DE ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ”

Kayseri’nin tarihi kalesine, Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın dev posterleri ile Ak Parti amblemi asıldı. Başbakan Binali Yıldırım’ın konuşacağı miting öncesi alana gelen MHP’liler için ‘Ülkücü kardeşlerimiz siz de aramıza hoş geldiniz’ anonsu yapıldı.

KESKİN NİŞANCILAR GÖREV YAPTI

Alana gelen çocuklara, üzerinde ‘Evet’ yazılı balonlar dağıtıldı. Miting sırasında yerde alınan güvenlik önlemlerinin yanı sıra havada bir polis helikopteri sürekli denetim yaptı. Mitingin yapıldığı alanı çevreleyen yüksek binalarda ve Kayseri Kalesi’nin surlarında keskin nişancılar ve özel harekat mensupları dikkat çekti. Mitinge, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de katıldı.

ABDULLAH GÜL KATILMADI

Günlerdir katılıp katılmayacağı tartışılan Kayserili 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gülise Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitinge katılmadı.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

twitter

Twitter Çöktü!

Dünyaca ünlü sosyal paylaşım platformu Twitter çöktü. Siteye saat 23.00 itibariyle erişim sağlanamadı. Sorun yaklaşık 15 dakika …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir