Anasayfa / Gündem Haberleri / En Mutlu Gününüze Özel Davetiye Modelleri
Davetiye
Davetiye

En Mutlu Gününüze Özel Davetiye Modelleri

Sevdiğiniz ile mutlu bir yaşama merhaba diyeceğiniz düğün günü aynı zamanda sevdikleriniz ile bu mutluluğu doyasıya yaşayacağınız özel bir gündür. Düğün yeri ve tarihi ile ilgili olarak seçimlerini yapılması en önemli detaydır. Bu detayda özellikle düğün yeri zevkinize özle olarak seçime yer vereceğiniz bir yer olur. Bunun yanı sıra düğününüz için çağrı oluşturacağınız davetiyelerde gene sizin zevkinize özel seçim yapacağınız ürünlerdir.

Davetiye Seçimi Yaparken Nelerden İlham Alınabilir?

Davetiye seçimi için hem kendi beğeniniz hem de salonunun genel organizasyon temasına uygun seçim yapmanız da mümkün. Kır ya da kumsal düğün organizasyonları için seçim yaparken daha country seçimler yaparken aynı zamanda mekana göre avangart davetiye modelline de yer açabilirsiniz. Davetiye seçiminde gelinliğinizden ya da gelinlik çiçeğinden ilham almanız da mümkün. Buna göre vintage modellere de yer verebilirsiniz. Fakat bu seçimi yaparken baskı mağazalarına giderek zaman kaybetmek yerine seçiminizi daha rahat bir ortamda yapmanız önemlidir. Sonradan aklınızda kalabilecek bir model ya da seçim yaparken çok içinize sinmeyen model sizi üzebilir. Bunun yanı sıra seçim sırasında yanınızda bulunacak olan kişilerde kendi beğenileri ile yön vererek aklınızı karıştırabilirler. Bu sebep ile yılların tecrübesini 3000 üstünde farklı kategorilerde sunana e davetiye sitesi en doğru kararı vermeniz için oldukça idealdir.

Davetiye
Davetiye

E Davetiye Ayrıcalığı

Davetiye seçiminizi yaptıktan ve içeriğini gönderdikten sonra e postanıza gelecek olan taslak üstünden net kararınızı oluşturarak siparişinizi tamamlamanız ya da reddederek başka model tercih etmeniz mümkün. Sipariş onayınızın ardından kısa süre içinde ürün elinize ulaşacaktır. Baskı tarzının yanı sıra yeni moda sistem olan QR kod uygulamaları da sitede yerini alıyor. Sesli, videolu, baskılı ne şekilde arzu ederseniz düğün çağınızı oluşturabilirisiniz. Site de aynı zamanda hediyelik ürün çeşitlerini de görebilirsiniz. Bunun yanı sıra düğün davetiye seçimini tamamladıktan sonra dilerseniz hepsi için dilerseniz belirlediğiniz adet kadar zarfın üstüne arzu ettiğiniz kaligrafi yazı seçimi ile davetli isimleriniz yazılabilir. https://www.edavetiye.com.tr/ adresini ziyaret ederek modelleri inceleyerek anıdan sipariş oluşturabilirsiniz.

Editör: İhsan Günbeyi

İlginizi Çekebilir

Bekir Bozdağ

Hükümetten Terör Destekçilerine Açık Uyarı!

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu sonrası düzenlediği basın toplantısında, ABD’nin terör örgütü YPG’ye yeni silah nakledip nakletmediğine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir