Anasayfa / Gündem Haberleri / Turgay Saka ‘dan Hayranlarına Büyük Sürpriz

Turgay Saka ‘dan Hayranlarına Büyük Sürpriz

Geçtiğimiz yıl “Hepsi Yalan” şarkısıyla birçok radyo ve müzik kanalında yerini alan Turgay Saka; yeni çalışması “ŞANSIM YOK” albümü ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Turgay Saka, sıra dışı lyric videosuyla sosyal medyada milyonlara ulaşmayı başardıktan hemen sonra birçok medya kanalında en iyi çıkış yapan single erkek sanatçı dallarında aday gösterildi ve Düzce Üniversitesi tarafından “EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SİNGLE” ödülüne layık görülerek kısa sürede birçok dinleyicinin beğenisini kazandı. Takipçilerinin yeni şarkı istekleri üzerine “ŞANSIM YOK” albümünü tamamlayan Turgay Saka, dinleyicilerine hem duygu dolu hem de eğlenceli şarkılar sunuyor.

Müziklerini Turgay Saka’nın yaptığı ve 5 şarkının yer aldığı albüm calışmasının aranjeleri, Erkan İrgi ve Caner Gültekin’e, sözleri Burak Altay’a ait. Ayrıca, albüme adını veren “ŞANSIM YOK” şarkısının da söz, müzik ve aranjesi Erkan İrgi imzası taşıyor. Çalışmalarında sanatçı dostlarıyla da bir araya gelen Turgay Saka’nın “AH BE İSTANBUL ” şarkısında İrfan Özata da yan flütü ile yer alırken şarkıların mixajında Erkan İrgi ve masterında ise Cüneyt Yamaner’in imzası bulunuyor.

Yılmaz Uyar yapımcılığında 3 Adım Müzik etiketiyle tüm digital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alan “ŞANSIM YOK” ile dinleyicilerine kaliteli müzik sunan Turgay Saka, herkese hayat mücadelelerinde şanslarının çok olmasını diliyor.

Editör: İhsan Günbeyi

İlginizi Çekebilir

Bekir Bozdağ

Hükümetten Terör Destekçilerine Açık Uyarı!

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Bakanlar Kurulu sonrası düzenlediği basın toplantısında, ABD’nin terör örgütü YPG’ye yeni silah nakledip nakletmediğine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir