Anasayfa / Kadın / Young Blood ile Doğal Güzelliğinizi Koruyun!
youngblood

Young Blood ile Doğal Güzelliğinizi Koruyun!

Young Blood, bir kadının doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanmış mineral makyaj markasıdır.  Her kadın cilt sağlığına oldukça önem verir ve cildine doğal ürünler tercih etmeye özen gösterir. Mineral makyaj ürünleri tercihinde Young Blood birinci sıraya yükselmeyi başarmıştır. Ürün içeriklerinde iyi mineraller ve ipeksi hafif formüller geliştiren marka kadınların güzel ve doğal görünmesini amaçlamaktadır.

Makyajın cilde zarar verebileceği kozmetik ürünlerden uzaklaşarak, cilde fayda sağlayan ve doğal durması her geçen gün mineral makyaja olan talebin artmasını sağlamıştır. Cilt bakımını makyaj ürünleriyle tamamlamayı cildinize sunan Young Blood ürünleri cildin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.  Ayrıca akne, rosacea, leke problemi yaşayan kişilerde fayda edici özelliklere sahiptir ve cilt problemlerinin iyileşmesine destek sağlar.

Mineral makyaj ürünleri sayesinde cilt bakımınızı tamamlayabilir, makyajınızın doğal ve kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik ince toz yapıları sayesinde cildinizden zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

Mineral Makyaj ‘ın Faydaları

*Mineral makyaj ürünlerinde her zaman az ürün yeterli kapatıcılık sağlayabilir, önemli olan eşit bir şekilde dağılımını sağlamaktır.

*Fazla ve kontrolsüz kullanılması mükemmel kapatıcılık yerine güzel olmayan olumsuz bir görünüme yol açabilir.

*Mineral ürünler cildin yağı ile aktive olacağı için makyajınız gün içerisinde daha güzel görünmesini sağlar.

*Öğütlenmiş içeriği cildinize doğal bir ışıltı kazandırarak canlı cildinizin doğal ve canlı görünmesine yardımcı olur.

*Cilt bakım tedavilerinin görsel güzelliğine en büyük destekçidir.

 

Young Blood Fondöten ile Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olun!

Kadınların pürüzsüz bir ten için olmazsa olmaz önceliği ten makyajıdır. Ten makyajında ise fondöten seçimi oldukça önem taşır. Kalın yapılı fondötenler gözenekleri tıkayarak ciltte rahatsızlık hissi uyandırabilir. Mineral fondöteni diğer fondötenden ayıran en büyük özellik ise, ürünlerin öğütleme sistemi sayesinde çok ince yapıya sahip olmalarıdır. Özel geliştirilmiş formülleri cildinizde yokmuş hissiyatı uyandırarak pürüzsüz bir ten sağlar.

 

Young Blood Toz Mineral Fondöten;  ultra ince mineralleri sayesinde etkili kapatıcılık ve uzun süre dayanıklılık sağlan toz fondötendir. Cilt yüzeyindeki kusurları kapatarak doğal ve eşit bir görünüm kazandıran güçlü formüle sahiptir.

*İçeriğinde bulunan bizmut okskiklorit, mika, demir oksitler cilde pürüzsüz görünüm ve ipeksi yumuşaklık kazandırır.

*Titanyum dioksit, cildi çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı UV koruması sağlar.

*İçeriğindeki mika minerali fondötenin cildinize canlı bir görünüm kazandırmasına yardımcı olur.

*Billur kayalarda bulunan mika minerali ise fondötenin cildinize kolay dağılmasını sağlar.

 

Cilt tipi her ne olursa olsun bütün kadınların makyaj ihtiyaçlarına cevap vermek için geliştirilen Young Blood ürünlerini Türkiye’nin En Büyük Kozmetik butiği Kozmela.com ‘dan inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Kozmela.com ’un sunduğu hizmet kalitesi sayesinde güzellik uzmanlarımızla iletişime geçerek cildiniz hakkında bilgi edinebilir ve cildinize en doğru ürün seçimi konusunda destek alabilirsiniz. Kozmela, aynı gün kargo avantajı sayesinde hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.

Editör: İhsan Günbeyi

İlginizi Çekebilir

Eşarp Avm ve Eşarp Aksesuarları

Tesettür giyimde fark yaratan tasarımlar, her yaştan ve kesimden kadınların zevkine hitap etmek üzere vitrinlerde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir