Anasayfa / Magazin Haberleri / Bir varmış bir yokmuşu izleyebileceğiniz en güzel adres

Bir varmış bir yokmuşu izleyebileceğiniz en güzel adres

Bir varmış bir yokmuşu izleyebileceğiniz en güzel adres

Gelişen teknolojiyle birlikte boyut atlayan ve gittikçe gelişen sinema sektörü son zamanlarda çok geniş bir kitleye hitap etmeye başlamış, tüm dünyada yankı uyandıran seriler ve ortak vizyon sayesinde ortak bir sinemasever kitlesi oluşmuştur. Eskiden sadece her ülkenin yerli yapım emekleri izlenmeye açık haldeyken, internetin gelişmesi ve online sinema sitelerinin hizmete geçmesiyle yabancı ülkelerin serileri de izlenebilir hale gelmiş, bu sayede sinemadaki çeşitlilik artmıştır. Sinemaya gösterilen yoğun ilgi iyi yatırımlara sebep olmuş, günümüzde 3 boyutlu, özel grafiklerle tasarlanmış hayali mekanlarda filmler çekilebilir hale gelmiştir. Günümüzde genç ve yaşlı demeden birçok kitle sinema salonlarına sıkça uğrarken, internet üzerinden vizyondakini seyretmek yaygın hale gelmiştir.

Günümüz online sinema sektörüne bakıldığında çok ciddi sayısı sinema portalı yer alırken, sinemaseverlerinde genellikle farklı portallarda seyir keyfi yaşadığı gözleniyor. Birçok sinema portalı sınırlı sayıda içerikle ve fonksiyonu ile ön plana çıkarken, sinema salonlarının verdiği kaliteyi vermekte güçlük çekebiliyor. Ancak Türkiye’nin yeni online sinema portalı olan sitemiz, artık sinema salonlarında alacağınız hazzı sizlere ücretsiz olarak yaşatacak bir platformu hayata geçiriyor. Tüm sinemaseverleri tek bir çatı altında buluşturacak bu dev projede birçok yenilik sizleri bekliyor.

Şu anda hizmete giren bu projeyle artık sinemaseverler en eski serilerden en yeni sinema serilerine kadar her türlü filmi bulabiliyor, istediği filmleri izleme sırasına dilediği gibi dizebiliyor ve bölüm sonunda dilediği gibi değerlendirme ve yorum yapma hakkına sahip olabiliyor. Sadece sinema sektörüne yönelik hazırlanmış bu platformda kullanıcılar sadece izlenen videosu ile kısıtlı kalmayıp seri hakkında haberler, fragmanlar, oyuncu bilgileri, İMDB puanı, değerlendirmeleri ve yorumları gibi alanlarda bilgilere de anında ulaşabiliyor.

Türkiye’nin en geniş ve bilgili ekibine sahip olan bu platform, vizyondaki en güncel filmleri sizler için araştırken, birçok filmi ücret ödemeden vizyondayken izlemenizi sağlıyor. Sinema portalına girerek güncel filmlerden olan bir varmış bir yokmuş izle veya sebehat melahat izleme şansını size sunan bu site, yabancı 2015 filmlerinden spectre, ant-man, fantastik dörtlü 3, hızlı ve öfkeli 7 gibi serileri de sizlerle buluşturuyor.

En geniş kapsamlı portal olma unvanını taşıyan bu sitede ister film izle istersen de sinema sektörünü yakından takip et. Sende en geniş içerikli bu portalda dilediğin gibi seyir keyfi yaşamak ve HD kalitede film izlemek için hemen aramıza katıl.

Editör: İhsan Günbeyi

İlginizi Çekebilir

thy

THY, Kabin Memuru Almaya Hazırlanıyor!

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla THY …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir