Anasayfa / Magazin Haberleri / Geniş Aile Yapıştır Filmi Çok İlgi Gördü

Geniş Aile Yapıştır Filmi Çok İlgi Gördü

Televizyon ekranlarında izlenen birçok komedi dizisi, seyirciler tarafından sevilerek takip edilmektedir. Geniş Aile dizisi de televizyon izleyicileri tarafından büyük beğeni toplayan komedi dizileri arasında yer almaktadır.
Geniş Aile dizisinin sinema uyarlaması olan Geniş Aile Yapıştır filmi, sinemalarda da büyük beğeni toplamıştır. Senaristliğini Cüneyt İnay’ın yaptığı yönetmenliğini ise Ömer Uğur’un üstlendiği Geniş Aile Yapıştır izle 9 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren filmler arasında yer almaktadır.
Geniş Aile Yapıştır Film Kadrosu
Kocaman bir aile olarak dizi senaryosu ile kendini sevdiren Geniş Aile Yapıştır 2015 yapımı sinema filmiyle sevenleri ile sinemada buluştu. Geniş Aile Yapıştır filmin başrollerinde de dizinin ayrılmaz, en komik dörtlüsü Ufuk Özkan, Fırat Danış, Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz yer almaktadır.
Televizyon dizileri arasında en komik ve en çok izlenen dizi olma özelliğine sahip olan Geniş Aile, sinema dünyasında da en çok beğenilen filmler arasında yer almayı hak ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda diziden tanıdık yüzler olan, Tanju Tuncel, Mine Teber, Bihter Dinçel, Bora Akkaş, Mustafa Uzunyılmaz yer almaktadır.
Geniz Aile Yapıştır HD izle kadrosuna sürpriz katılan oyuncular ise Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş, Renan Bilek, Levent Niş olarak bilinmektedir.
Geniş Aile Yapıştır Film Konusu
Geniş Aile Yapıştır filminin başrolünde de diziden tanıdık bir karakter olan Cevahir ve Bilal yer almaktadır. Ufuk Özkan’ın canlandırdığı Cevahir babaannesi Hafize’nin ameliyatı için para bulma çabalarına girmektedir. Para arayışları sırasında Cevahir’in eline bir define haritası geçer. Cevahir’in belalısı rolündeki Koyu Bilal, Cevahir’in elindeki haritadan haberdar olur. Harita kavgası sırasında haritanın yarısı Koyu Bilal’in elinde kalmaktadır.
Kahkaha garantili yerli komedi filmleri arasında yer alan Geniş Aile Yapıştır fragmanları internette de en çok tıklanan videolar arasında yer almaktadır.
Geniş Aile Yapıştır Filme İlgi
Geniş Aile Yapıştır filmi, televizyon ekranlarında oynayan dizi nedeni ile seyircinin alışkın olduğu bir ekibe sahipti. Geniş Aile dizisi, seyircilerin ilgisini toplayan bir aile olarak akıllara kazınmıştı. Ekibin diziden sevilmesi, senaryonun seyirci tarafından sevilmesi de filmin gire sonuçlarına yansımaktadır.

Editör: İhsan Günbeyi

İlginizi Çekebilir

thy

THY, Kabin Memuru Almaya Hazırlanıyor!

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla THY …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir