Anasayfa / +Manşet / Vücudunuzu Lazer Liposuction ile Şekillendirin

Vücudunuzu Lazer Liposuction ile Şekillendirin

İnsan zaman içerisinde farkından olmadan aldığı kilolar ile başını derde sokabiliyor. Düzensiz beslenme, aşırı yoğun iş hayatı ve stres fazla kiloların en belirgin kaynağı içerisinde yer alıyor. Kimi insanda bu kilolar vücuda eşit bir biçimde dağılabiliyorken kimi insanda ise zaman içerisinde belli bölgelere toplanabiliyor. Bu gibi durumlarda akla gelen ilk şey ise nasıl daha kolay kilo verilebileceği.

Vücudun belli yerlerinde toplanan ve artık tabakalaşan yağlar yapılan spor, diyet ve farklı uygulamalar ile geçmeyebiliyor. Bu durumun üstesinden gelmek için tercih edilen diğer bir uygulama ise liposuction yöntemi. İstenmeyen fazla yağların alınması, bölgesel olarak oluşan yağlardan kurtulmanın en basit yolu. Ancak klasik yönteme göre daha etkili olan, daha fazla yağ yakımı sağlayan lazer liposuction farklılığını ortaya çıkardığı sonuçlar ile bizlere söylüyor.

Klasik Yönteme Göre Daha Avantajlı

Uygulanan klasik yönteme göre farklı artıları olan lazer liposuction gönderdiği etkili ışınlar ile kısa sürede yağların parçalanmasını sağlar. Kolay bir biçimde parçalanan yağlar ise kısa sürede vücudun dışına atılır. Bu sayede klasik yönteme göre daha fazla yağ alma imkânı ortaya çıkar.

Oldukça sağlıklı olan bu yöntemin artılarından birisi ise uygulanan lazer ışınlarının vücuda herhangi bir noktada zarar vermemesi. Özellikle herhangi bir kanamaya yol açmadan bu işlemin gerçekleştirilmesi çok önemli bir artı. Diğer bir yönden tehlikeli olabilecek ince damarlar ortamdan uzaklaştırıldığı gibi aynı zamanda sinir dokularına herhangi bir zarar vermeyen bu ışınlar gerekli olan yağ parçalanmasını etkili bir biçimde sağlar.

Sağlıklı Bir Yöntem

Oldukça sağlıklı bir yöntem olan lazer liposuction sayesinde gerek bölgesel, gerekse istemediğiniz fazla kilolardan, vücudunuzda yer edinen yağlardan büyük oranda kurtulabilirsiniz. Eski formunuzu yeniden kazanmak, daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak uygulanan bu yöntem sayesinde çok daha kolay.

Bu uygulama kısa sürdüğü için eğer yağlı bölge az ise hasta aynı gün normal hayatına yeniden devam edebilir. Ancak daha geniş bir bölgeye bu yöntem uygulanacaksa hastanın yaklaşım 1-2 gün dinlenmesi gerekebilir.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

uçak kazası

Yolcu Uçağı Düştü! Kurtulan Yok!

Rusya’nın Saratov Havayolları’na ait bir yolcu uçağı Moskova’da düştü. Tass haber ajansı, kazada kurtulan olmadığını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir