Anasayfa / +Manşet / Abdullah Gül’den Beklenen Açıklama Gelecek
Cumhurbaskani Abdullah Gul, Mali Cumhuriyeti Buyukelcisi Birahim Soumare ve Tanzanya Birlesik Cumhuriyeti Buyukelcisi James Alex Msekela'nin guven mektuplarini kabul etti. 27 Haziran 2014 / Mevlut Karabulut

Abdullah Gül’den Beklenen Açıklama Gelecek

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül son dönemlerde adının geçtiği konularla ilgilin yarın cuma namazından sonra açıklama yapacağı öğrenildi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yarın cuma namazı sonrası son dönemlerde adının geçtiği konular hakkında açıklama yapacağı öğrenildi.

AKP’Lİ ELİTAŞ: GÜL’ÜN NET BİR CEVAP VERMESİ GEREKİR

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın 2019’daki Cumhurbaşkanlığı seçiminin olası adayları arasında adını geçirdiği 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e AKP’den, “Açıklama yapıp spekülasyonları bitir” çağrısı gelmişti. AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, özel bir haber kanalında yaptığı açıklamada, “Sayın Gül ile ilgili çeşitli spekülasyonlar yapılıyor. Sayın Gül’ün bu spekülasyonları behemahal (mutlaka) bitirmesi gerekir. Sayın Gül’ün net olmadığından dolayı da böyle sorularla karşılaşıyor. Eğer rahatsızsa böyle sorulardan net bir şekilde cevabını vermesi gerekir. Yok rahatsız değilse, cevapsız bıraktığı takdirde herkes bu soruyu her zaman sorma ve bununla da muhatap olmayla karşı karşıya kalacaktır. Benim tanıdığım Sayın Gül buna net bir cevap vermelidir” dedi.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

uçak kazası

Yolcu Uçağı Düştü! Kurtulan Yok!

Rusya’nın Saratov Havayolları’na ait bir yolcu uçağı Moskova’da düştü. Tass haber ajansı, kazada kurtulan olmadığını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir