Son Dakika
Anasayfa / +Manşet / Ak Parti Erdoğan’a Üyelik Teklifi Yapacak

Ak Parti Erdoğan’a Üyelik Teklifi Yapacak

Referandum seçimlerinden sonra Ak Parti grupbaşkanveli Mustafa Elitaş Erdoğan’a 27-28 Nisan sonrasında üyelik teklifi yapacaklarını açıkladı.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, referandum sonuçlarını NTV canlı yayınında değerlendirdi. Elitaş ”27-28 Nisan sonrasında Erdoğan’a üyelik teklifi yaparız” dedi.

27-28 NİSAN SONRASI TEKLİF YAPARIZ”

Referandumda ‘evet’ çıkmasıyla Cumhurbaşkanı’nın partili olmasının yolu açıldı. Resmi sonuçların Resmi Gazete’de yayınlanmasından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi bir partiye üye olabilecek. AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, “27-28 Nisan sonrasında Erdoğan’a üyelik teklifi yaparız” dedi.

“HAYIRLI UĞURLU OLSUN DEMEK LAZIM”

Elitaş özetle şöyle konuştu:

”Hayırlı uğurlu olsun demek lazım. Türkiye bundan sonra önündeki engelleri vesayet rejimi ile ilgili uygun bir şart oluşturan mevcut anayasayı değiştirerek yeni bir yönetim tarzına geçmiş oldu. Destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Vatandaş artık hiç kimseden endişe etmeden oyunun niyetini kendisine gelen siyasi parti temsilcisine ifade edebiliyor. Bugüne kadar böyle işler pek söylenmezdi. Herkes biliyor birbirini.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

sırbistan

Gece yarısı Belgrad’da Tam Kadro!

Dün Ukrayna’nın başkenti Kiev’e giden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıradaki durağı Sırbistan oldu. Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a giden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir