Anasayfa / +Manşet / Bursa’da ‘Yeşil Saçlı Kız’ Göz Altına Alındı

Bursa’da ‘Yeşil Saçlı Kız’ Göz Altına Alındı

Bursa’da uyuşturucu kullanan suçluların yaptıkları açıklamalarda yeşil saçlı kızdan uyuşturucu aldığını söyleyen birçok bağımlıdan sonra polis hareketi geçti. Yeşil saçlı kız ve 10 kişi daha gözaltına alındı.

Bursa’da, polisin uyuşturucu satışının önlenmesiyle ilgili yürüttüğü soruşturmada, birçok bağımlının “yeşil saçlı kızdan” uyuşturucu aldıklarını söylemesi üzerine düzenlenen operasyonlarda toplam 5 kilo 652 gram esrar, değişik miktarlarda metamfetamin ve bonzai maddeleri ele geçirildi. Operasyonda, saçını yeşile boyatan N.Ö.’nün de aralarında bulunduğu 10 şüpheli gözaltına alındı.

BAĞIMLILAR SÖYLEDİ: YEŞİL SAÇLI KIZDAN ALDIK

Bursa’da uyuşturucu satıcılarına karşı önlemlerini artıran Emniyet MüdürlüğüUyuştucu ile Mücadele ekipleri, bağımlıların büyük bölümünün uyuştucuyu adını bilmedikleri ‘yeşil saçlı kız’dan aldığını söylemeleri üzerine harekete geçti.

POLİS BASKIN DÜZENLEDİ

Merkez Yıldırım İlçesi’nde yapılan çalışmalarda saçları yeşile boyanmış kadını gören polis, adının N.Ö. olduğunu belirlediği kadını savcılıktan alınan izinle takibe aldı. N.Ö.’nün aranan uyuşturucu satıcısı olduğunu tespit eden polis kendisine yüklü miktarda uyuştucu geleceği bilgisine ulaştı. N.Ö.’nün evini kontrol altına alan polisS.Y.’nin eve otomobil ile uyuşturucu getirdiğini görünce baskın düzenledi.

UYUŞTURUCU, MERMİ, SİLAH ELE GEÇİRİLDİ

Bu kişileri gözaltına alan polis evde ve otomobillerde yapılan aramada 5 kilo 314 gram esrar, ruhsatsız bir tabanca ve av tüfeği, bu silahlara ait mermi ve fişekler, uyuştucu tartmakta kullanılan hassas terazi ve uyuştucu satışından elde edildiği sanılan 14 bin 410 lira ile 504 doların yanı sıra 13 ayrı kişi adına düzenlenmiş senet ele geçirdi.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

şehit

Türkiye Şehitlerini Uğurluyor!

Adana Şehidini Uğurladı Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin kentinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir