Son Dakika
Anasayfa / +Manşet / İstanbul’un Yükselen Değeri Toki

İstanbul’un Yükselen Değeri Toki

Toplu Konut İdaresi tarafından yurdun dört bir bölgesine yapılan kaliteli sağlam Toki evleri başta dar gelirli kişileri ev sahibi yapmak amacıyla kurulan Başbakanlık kontrolünde idaredir.

Türkiye’nin Merkezi Konumu

Hızlı gelişen ticari hacmi ve artan nüfusu ile Türkiye’de en kalabalık nüfusa sahip İstanbul’da yapılan konutlar birçok İstanbulluyu ev sahibi etti. İstanbul Toki Evleri,  İstanbul’un birinci derece deprem bölgesi olması nedeniyle sağlam zeminlerde yükselmektedir. 2005 yılından bu yana İstanbul’un farklı bölgelerine yapılan 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile yapılan toki evleri birçok dar gelirliyi ev sahibi etmenin mutluluğunu yaşattı.

İzmir Bölgesine yapılan İzmir Toki Evleri ise Aliağa Bölgesinde 18 bin metrekare alana yapılamaktadır. Yurdun her bölgesinde yükselen toki konutları sağlamlığının yanı sıra iç konforu, yalıtımı ve genişliği ile insanların huzur güven ve mutlulukla yaşayabileceği imkânlar sunmaktadır.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

köpek dövüşü

Köpek Dövüşüne Baskın!

Tokat Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından köpek dövüşü düzenleyen bahis çetesine operasyon düzenlendi. 7 İLDEN GELEN BAHİSÇİLER, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir