Son Dakika
Anasayfa / +Manşet / Keman Kutusundan Kalaşnikof Çıktı

Keman Kutusundan Kalaşnikof Çıktı

Terörle mücadele ekipleri İstanbul’da düzenledikleri operasyonda terör örgütüyle ilişkisi olan bir kişinin katliam hazırlığı yaptığı anlaşılan ve keman kutusunun için kalaşnikof çıkarılan eylemciyi gözaltına aldı.

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri dün Suriye’de mayına basarak ölen terör örgütü Birleşik Özgürlük Güçleri (BÖG)’ün kurucu lideri Ulaş Bayraktaroğlu’nun ölümünü bahane ederek güvenlik güçlerine yönelik eylem yapılacağı bilgisi üzerine çalışma başlattı.

TEM ekipleri, aynı yapı içinde bulunan Serdar V.’nin eylem yapacağını belirleyerek operasyon düzenledi.

KEMAN KUTUSUNDA KALAŞNİKOF BULUNDU

TEM Özel Tim ekipleri, Kadıköy Osmanağa Mahallesi Serasker Caddesi Ziyabey Sokak’ta bulunan işyerine operasyon düzenledi. Yapılan operasyonda bir keman kutusunda 1 Kalaşnikof tüfek, 1 tabanca ile çok sayıda mermi ele geçirildi. TEM ekipleri Serdar V.’yi yakalayarak gözaltına aldı. Serdar V.’nin Vatan CaddesiTerörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ndeki işlemleri devam ediyor.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

sırbistan

Gece yarısı Belgrad’da Tam Kadro!

Dün Ukrayna’nın başkenti Kiev’e giden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıradaki durağı Sırbistan oldu. Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a giden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir