Anasayfa / +Manşet / Toki Osmaniye Yeşilyurt Konutları Başvuru Süresi Azalıyor!

Toki Osmaniye Yeşilyurt Konutları Başvuru Süresi Azalıyor!

Toki, Türkiye’de konut sahibi olmak isteyen kişileri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Osmaniye’de yeni Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca yapılmış olan Yeşilyurt toplu konutları, açık arttırma ile kurasız halka sunulacaktır.

Herhangi bir ön şart gerektirmeden, kura çekilmeden tamamen başvuru önceliğine göre konut seçilebilecek ve alma olanağı tanınacaktır. Açık arttırma şeklinde yapılacak olan konut satışları, toplamda 41 konut için gerçekleştirilecek bir organizasyon olacaktır.

Başvuru Süresi Nedir?

Konutların satışlarıyla ilgili olarak, proje kapsamında sunulacak açık arttırmada ki satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek olup, gerekli satış ile ilgili işlemler bu bankanın şubelerinden yapılabilecektir.

Osmaniye’de bulunan Yeşilyurt konutları için başvuru süresi azalıyor! Siz de katılmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutarak bu konutların açık arttırma ihalesine katılabilirsiniz.

Yeşilyurt Konutları fiyatlarına baktığımızda en düşük konut fiyatı 67 bin 441 TL olarak belirlenirken, en yüksek konut fiyatı ise 77 bin TL olarak belirlenmiş görülmektedir. Başvurularınızı yapmanızla beraber 7 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihlerinde ise T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafınca tüm şubelerden gerekli başvuru ve satış işlemleri yapılacaktır.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

uçak kazası

Yolcu Uçağı Düştü! Kurtulan Yok!

Rusya’nın Saratov Havayolları’na ait bir yolcu uçağı Moskova’da düştü. Tass haber ajansı, kazada kurtulan olmadığını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir