Anasayfa / +Manşet / 0850 Numaraların Faydaları Nelerdir?

0850 Numaraların Faydaları Nelerdir?

İletişim çağının zirvesini yaşadığımız bu yıllarda iletişim bizler için büyük önem taşımaktadır. Gerek internet gerekse telefonla konuşmak mesajlaşmak vs. hepsi için belirli ücretlere katlanmak zorunda kalırız. Bizlere bu hizmetleri sağlayan telekomünikasyon şirketleri de sundukları hizmetin bedeli olarak kullanım durumumuza göre bir bedel öderiz. Büyük şirketler, çağrı merkezleri gibi organizasyonların bireysel kullanıcılara göre daha fazla bu hizmetlerden yararlandıklarını düşünürsek ödedikleri meblağlarında bir o kadar fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Hem Kurumsal Hem de Bireysel Kullanıcılara Özel

Aynı zamanda hiçbir abonelik bedeli ödemezsiniz. Size tahsis edilen numara sürekli sizin olur ister kullanın ister kullanmaya ara verin daha sonra tekrar kullanın, ön ödemeli kullanımda söz konusu olup onun içinde yaptığınız yükleme bitene kadar sizden her hangi bir yükleme yapmanız yani yükleme zorunluluğu isteyen bir durum ile karşılaşmazsınız. Kurumsal müşterilerimiz için istenildiğinde daha kapsamlı bir santral de kurulabilir ve bu santral aracılığı ile direk operatöre değil önce otomatik bir sekreter aracılığı ile müşterilerinizi ilgili personele aktarabilirsiniz. Yine kurulan santral aracılığı ile santrale bağlı bütün personeliniz arasında ücretsiz iletişim sağlayabilirsiniz ki bu personelleriniz arasında istediğiniz kadar mesafe olsun. (başka bir şehirde de olabilir)

Aynı zaman da bu hizmeti sadece telefonlarınız ile değil gerekli aparatlara sahip bilgisayarınız, işletim sistemi mevcut cep telefonunuz kısacası internete bağlanabilen bütün cihazlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hala 0850 ile başlayan bir numara sahibi değilseniz 0850 numara alma işlemini gerçekleştirmek için vakit kaybetmeyin.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

mülteci

Ortadoğu’da Suriyeli Mülteci Sorunu!

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi, Suriye’de siyasi çözümün başarısızlığına ilişkin eleştirilerde bulundu. Ürdün’de resmi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir