Anasayfa / Teknoloji Haberleri / Barry Adams DigitalZone’da!

Barry Adams DigitalZone’da!

SEO çalışmaları alanında ülkemizin ve dünyanın öncü kuruluşlarından olan Zeo Agency Digitalzone18 için kolları sıvadı! 2013 yılından itibaren SEO, PPC, sosyal medya reklamları gibi konularda sektöre yön veren isimleri bizlerle buluşturan SEO ajansı geleneği bozmuyor. Geleneğin 2018 ayağı olan Digitalzone18, 18-19 Ekim tarihlerinde Radisson Blu Hotel Şişli’de katılımlarınızı bekliyor olacak.

Digitalzone18 merakla beklenen konuşmacılar listesini yayınladı. Zeo Agency’nin, Digitalzone için ülkemize getireceği önemli isimlerden biri olarak Barry Adams da dikkat çekiyor. Teknik SEO alanında uzmanlaşmış Adams ödüllü bir SEO danışmanı. SEO alanında 20 yıllık tecrübeye sahip olan Barry Adams; Expedia, News UK ve Fox News gibi küresel markalarla çalışarak yetkinliğini ispatlamıştır. Bilgi ve tecrübelerini sektöre ilgisi olan insanlarla paylaşmaktan keyif duyan Adams dünyanın pek çok yerinde periyodik olarak dijital konferanslara konuşmacı olarak katılmaktadır. Çeşitli üniversitelerde ders vermekte olan Barry Adams aynı zamanda Avrupa’nın popüler pazarlama bloglarından State of Digital’da baş editördür. 1998 yılından beri SEO alanında faaliyet gösteren deneyimli isim Digitalzone18 için Türkiye’ye geliyor. Barry Adams, Etkinliğin 19 Ekim tarihli “Search” temalı ikinci gününde katılımcılarla buluşacak ve sunumunu gerçekleştirecektir.

Enternasyonel MENA Search Awards etkinliklerinden 4 ödül toplayarak başarı gösteren SEO ajansı Zeo Agency, Digitalzone18 ile sektörde heyecan uyandırıyor. Sektöre yön veren 15 SEO profesyonelinin katılacağı etkinlik, SEO kelimesini zihinlerde kalıcı hale getirmeyi amaçlıyor.

Dijital dünyada SEO ile başlayan içerik devrimleri ASO (uygulama market optimizasyonu) ile devam ederken son olarak SEM yani arama motoru pazarlamasını gündeme getirdi. Tüm bu gelişmeleri takip etmek yeteri kadar zorken, doğru ve etkili bilgiye ulaşmak ise başlı başına bir problem teşkil ediyor. Digitalzone18 etkinliği uzman konuşmacılarının vereceği konferanslarla bu zorlukları sizler için aşmayı planlıyor. Etkinliğin 18 Ekim tarihli ilk gününde sunumlar “İçerik” temasına yoğunlaşacakken, 19 Ekim tarihli ikinci gününde ise konuşmalar “Search” konu başlığı altında toplanacak.

DigitalZone’un ikinci gününde uzman SEO danışmanı Barry Adams’ın yanı sıra Larry Kim, Cindy Krum, Garry Illyes, Kevin Richard, Fatih Özkosmen, Bartosz Góralewicz Anders Hjorth gibi isimler de konuşma yapacak. Etkinliğin ilk günü olan 18 Ekim için ise konuşmacı listesi şöyle:

  • Lexi Mills
  • Phil Nottingham
  • Yiğit Konur
  • Rıza Selçuk Saydam
  • Matthew Kay
  • Laura Crimmons

Digitalzone18 etkinliğin ilk gününde içerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması; ikinci gününde ise PPC reklamları, SEO, SEM ve sosyal medya reklamları üzerine etkili konferanslar gerçekleşecek ve konferanslar dinleyicilere simultane çeviri ile aktarılacaktır. PPC nedir ve neden önemlidir, ASO’yu etkin şekilde kullanma yöntemleri nelerdir, SEM ile kampanya yönetimi yapılabilir mi gibi sorulara sahipseniz Digitalzone’u kaçırmamalısınız.

 

Editör: Halil Avcı

İlginizi Çekebilir

nobel tıp ödülü

2017 Nobel Tıp Ödülü!

2017 Nobel Tıp Ödülü’nün bu seneki sahipleri, ABD’li bilim insanları Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir