Anasayfa / Teknoloji Haberleri / GSM İletilişim Ayrıcalığı ile iPhone 5S Ekran Değişimi

GSM İletilişim Ayrıcalığı ile iPhone 5S Ekran Değişimi

Cep telefonu kullanımı yıllardır iletişim alanında hayatımızı kolaylaştıran bir cihaz olup akıllı cep telefonu ile de daha kolay ve daha keyifli bir cihaz ile tanışmanın da rahatlığına kavuştuk. Akıllı cep telefonları iletişimin yanı sıra kamerası, internet erişimi, müzik ve oyun uygulamalarının yanı sıra birçok artısı ile oldukça faydalı bir cihazdır. Geniş dokunmatik bir ekran özelliğine sahip olan bu cihazların ekranları oldukça hassas özellikte üretiliyor. Çizilme ya da kırılma gibi durumlarda dokunmatik ekranına zarar gelerek bu özellikten faydalanamayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ekranda oluşan deformasyonda ekran kalitesini olumsuz etkiler. GSM İletişim ise tüm farklı markalara ait olan akıllı cep telefonlarının ekran tamir ve değişim işleminde sizlere destek olmaya devam eden bir firmadır. Kaliteli ve güvenli bir hizmeti sunan GSM İletişim iPhone 5S ekran değişimi içinde orijinal ve seri numaralı olan parça ile değişim yapar. Böylelikle cep telefonunuz aynı ekran özelliği ile size geri döner.

Ekran Değişiminde Teslimat Zamanı

GSM İletişim tarafında gerçekleştirilecek olan iPhone 5S ekran değişim hizmeti sonrasında ise altı aylık bir garanti kartı da sunulur. Özel teknik servis odaları sterilize edilmiş olup aynı zamanda statik elektrikten de arındırılarak işlemlerin yürütüldüğü alanlardır. Teknik servis odalarında çalışan ekip konusunda uzman kişilerdir. Cep telefonu ekranının komple değişiminin yanı sıra telefonunuzda bulunan diğer hasarlar da kısa sürede tespit edilerek arızası giderilir. Yarım saat içinde ekran değişimi yapılan firmada ayrıca yurdun her bir köşesinden de ulaşma imkânınız bulunuyor. Kargo hizmeti ile gerçekleştirilen tamir işleminde üç iş günü içinde teslimat tamamlanır.

GSM İletişim Ekibi ve Çalışma Prensibi

GSM İletişim aracılığı ile alacağınız hizmetlerin tamamında altı aylık garanti kartınız tarafınıza ulaşır. Kargo ile ya da direk firmayı ziyaret ederek gerçekleştireceğiniz tamir ve bakım işleminde konusunda uzman olan ekipten yararlanırsınız. Her marka akılı cep telefonuna özel olarak kendi özelliğine sahip ürün kullanımına yer veren firma ekran parlaklığı, hassasiyeti ile ilgili olarak sıkıntı yaşamanızın da böylelikle önüne geçer. GSM İletişim ile ilgili ya da ekran değişim işlemi ile ilgili detaylı bilgi almak, canlı müşteri destek hattı aracılığı ile soru yöneltmek ya da firma iletişim bilgilerine ulaşmak için ise https://www.gsmiletisim.com/urun/iphone-5s-kirik-ekran-degisimi-fiyati adresini ziyaret edebilirsiniz.  Adresten iPhone 5S akıllı cep telefonu ekran değişim fiyatı hakkında da anında bilgi edinmeniz mümkün olur

 

Editör: Halil Avcı

İlginizi Çekebilir

iphone x

İphone X İşte!

Ekran: 5.8 inç OLED, 1125 x 2436 piksel , 3D Touch, True Tone, 625 nit Ekran kasa …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir