Anasayfa / Teknoloji Haberleri / iPhone 6 Ekran Değişimi için Hesaplı Adres GSM İletişim

iPhone 6 Ekran Değişimi için Hesaplı Adres GSM İletişim

iPhone, herhangi bir telefon gibi kırılmaya ve parçalanmaya karşı hassastır. Her kullanıcının başına gelebilecek şekilde iPhone ekranınızı kırdıysanız ve artık garanti kapsamında değilseniz, iPhone 6 ekran değişimi için yetkili bir adrese gitmekten başka çareniz yoktur. Apple, zaten yeterince pahalı bir cihaz olduğundan ekranın kırılması sizin için aynı orantıda pahalıya mal olabilir.

iPhone 6 Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar?

iPhone ekranını kırdım, onarmak için en ucuz yol nedir? iPhone ekranımın değişmesi bana ne kadara mal olacak? Bu sorular kafanızdayken kırık ekranlı cihazınız için en yakınınızda bulunan bir Apple Store’a muhtemel ziyaretinizde, size ekran değişimi ve cihaz değişimi olarak iki seçenek sunulur. Apple, bir iPhone 6 ekran değişimi için 109 $ + vergi tahsil eder. Sadece iPhone 6’nızın Apple’ın kalibrasyon sürecinde başarısız olması veya çerçevesinin bükülmesi durumunda, ücretin tamamını sizden tahsil edeceğini de unutmayın.

Apple, iPhone 6 için şu anda 299$ + vergi yenileme fiyatıdır. Cihaz değişimi sadece bir kereye mahsus sağlanıyor ve talep edilen rakam aslında oldukça uygun. iPhone’nun ekranı haricinde de darbe alması muhtemeldir ve ekran değişimi yapıldığında bu tip darbeler çökme ve tam oturmama gibi problemlerde gösterebilir.

Apple’ın değiştirme fiyatları genellikle değişmezken, bir iPhone tamir etme maliyeti telefon yaşlandıkça büyük ölçüde düşüyor. iPhone 6’da istisna değildir, telefonlar düşebilirler ve düşmeye devam edecekler. Bu nedenle parça maliyetlerini kontrol etmek için alternatifler arayabilirsiniz. Bazı tamir ve bakım servislerinde ekran değişimi hizmeti, yetkili servislere göre daha hızlı ve daha ucuza sağlanabiliyor.

Ekonomik Fiyata iPhone 6 Ekran Değişimi Avantajlı mı?

Apple Store noktaları ile mukayese edildiğinde arada çok ciddi fiyat farkı olduğunu görebilirsiniz. Örneğin GSM İletişim Ltd. Şti. hizmetlerinde iPhone 6 ekran değişimi fiyatı; 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte sadece 150 TL. Peki, orijinal mi değil mi? diye insan kuşkulanmadan edemiyor elbette, ancak sanılanın aksine, ekran değişiminde kesinlikle tek parça (ön cam + iç ekran + dokunmatik alan + dış panelden oluşan) orijinal ürün kullanılıyor.

bu linkten inceleme fırsatı bulabileceğiniz gibi, firma uzman bir ekiple çalışıyor ve ekran değişiminin ardından dilediğiniz kadar inceleme imkânı vererek beğeninizi onaylamadan herhangi bir ücret de talep etmiyor. Bu tamir ve bakım servisinde telefonunuz herhangi bir zarar görmüyor (ki firma bunu da taahhüt ediyor), bilgileriniz vs silinmiyor, cihazın hassasiyetinde bir azalma söz konusu olmuyor. Ne dersiniz, sizce de avantajlı değil mi?

Editör: İhsan Günbeyi

İlginizi Çekebilir

nobel tıp ödülü

2017 Nobel Tıp Ödülü!

2017 Nobel Tıp Ödülü’nün bu seneki sahipleri, ABD’li bilim insanları Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir