Anasayfa / Yaşam Haberleri / Bebek Elbiseleri

Bebek Elbiseleri

Bebek ve çocuk elbiselerinin online satışı alanında faaliyet gösteren Mavipink Şubat 2017’den beri hizmetinizde olan Samsun merkezli bir internet sitesidir ve denilebilir ki bebek elbiseleri kesinlikle uzmanlık alanıdır. Zaten sitemizin adı bile mavi ve pembe rengiyle hemen kız ve erkek bebeklerin dünyasını çağrıştırmaktadır. Ama ürün koleksiyonlarımız içinde canlı kırmızılar, sarılar, sümbül rengi morlar da var. Çünkü çocuklara her renk yakışır.

Annelerin Tanıdığı Ünlü Markalar

Sitemizde yer alan ürünler Carter’s, Mayoral, Losan, Vicco, Baby Corner, Bebepan, Baby Center gibi çoğunlukla annelerin bildiği markaların imzalarını taşımaktadırlar. Hepsi orijinal ürün kalitesindedir. Güvenli alışveriş kapsamında rahatlıkla istediğinizi alabilirsiniz. Kredi kartına 6 taksit, 150 liranın üzerindeki siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti gibi kolaylıklar sizlere bebek elbiseleri çeşitlerinde de zevkli bir alışveriş imkanı verecektir.

Bebek Elbiseleri Fiyatları

Ürünlerimiz hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır, bütün bütçelere uygun fiyat aralıklarında satışa sunulmuştur. Sitemiz adresi olan www.mavipink.com hem bebek dostu hem de ebeveynlerin yardımcısıdır. Çok çocuklu aileler özellikle tercih edebilirler.

Editör: Halil Avcı

İlginizi Çekebilir

şehit

Türkiye Şehitlerini Uğurluyor!

Adana Şehidini Uğurladı Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin kentinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir