Anasayfa / +Manşet / Boy Friend Kot Pantolon Modası

Boy Friend Kot Pantolon Modası

Bu yıl kadınlar için oldukça moda parçalardan bir tanesi de kuşkusuz ki boy friend kotlardır. Hem cool hem de rahat bir kullanım sağlayan bu pantolon modeli bu sene stil sahibi pek çok bayanın vazgeçemediği parçalardan olacak. Boy friend pantolonlar aslında sadece spor kombinlerin olmazsa olmazı değildir. Bir boy friend kot ile siz de gayet şık bir kombin yapabilirsiniz. Bu yazıda siz değerli okuyucular için bu tarz kot pantolonların nasıl kombin edileceğini anlattık. Birden fazla kot kombin tavsiyeleri için kesinlikle bu yazıyı okumalısınız.

Bol pantolon kombin önerileri

Yapı itibari ile bol kesimli olan bu kot pantolon kışın giyilecek ise topuklu bir bot ile kullanılabilir. Bu kombinde üst parçanız kesinlikle dar ve kısa olmalıdır. Eğer isterseniz dar bir gömleği kot içine sokabilirsiniz. Bu yolla daha çekici ve hoş bir stil elde etmiş olursunuz. Alt kısımda bol bir pantolon kullandığınız için üzerinizde dar kullanırsanız bir denge sağlamış olursunuz.

Ayrıca kazaklarınız ile de kullanabilirsiniz. Kışın son demlerini yaşadığımız bu zamanlarda oldukça rahat ve stil bir kombin olur. Eğer spor olmak isterseniz altına uygun bir spor ayakkabı klasik olmak isterseniz stiletto kullanmalısınız. Yine bu pantolonları kemerler ile ön plana çıkarabilirsiniz. Üzerine de kısa bir bluz giymenizi önerebiliriz. Son olarak daha farklı ve tarz bir kombin yapmak isteyenlere bu kotu parlak aksesuarla birleştirmelerini öneririz. İster bir mücevher ister abartılı ve star bir çanta ile boy friend pantolon birleştirilebilir.

Editör: Tuncay Tekin

İlginizi Çekebilir

hava saldırısı

ABD Hava Saldırısında Rus Wagner’leri Vurdu!

Wagner, Rus ordusundan emekli olan Albay Dmitriy Utkin tarafından kurulan özel bir güvenlik şirketi. İlk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir