Anasayfa / Yaşam Haberleri / DHBT ve MBSTS Kitapları Kervan Yayın & Dağıtım’da

DHBT ve MBSTS Kitapları Kervan Yayın & Dağıtım’da

İmam hatip öğrencileri Diyanet Yeterlilik Sınavı adı altında yapılan sınava girerek daha kolay iş imkanı elde ederler. Liseden sonra kolay iş imkanı bulmanızı sağlayan DHBT kitapları mutlaka doğru kaynaklardan temin edilmeli. Sınava sizleri çok iyi şekilde hazırlamalı. Bu sınavlar neticesinde din görevlisi, Kuran kursu eğitmeni olursunuz. Kendini geliştirmek ve kısa sürede iş bulmak için öğrencilerin yeterli kitapları almaları gerekir.

MBSTS Kitapları ile Sınava Kısa Sürede Hazırlanın

Diyanet İşleri Başkanlığının kendi bünyesinde açtığı sınav MBSTS kitapları ile çalışır. Bu kitap ile Diyanet Başkanlığı bünyesinde yer alan personel sınavı iyi şekilde geçtiği takdirde yer değiştirme, nakiller, hac ve umre ile yurt dışı görevleri seçimi yapılır. Komisyon tarafından hazırlanır ve kitap içinde bilgiler kontrol edilerek sunulur. Kitap içinde püf noktalar, soru bankaları, önemli bilgiler bulunur.

DHBT Konu Anlatımlı ve Soru Bankası Hazırlık Kitapları

Diyanet İşleri Başkanlığında sözleşmeli, kadrolu ya da fahri- vekil din görevlisi olmak isteyenlerin gireceği sınavdır. Konu anlatımlı ve soru cevaplı sınava hazırlık kitapları ile sınava kolay şekilde hazırlanırsınız. Önemli bilgiler sizlere verilir ve dikkat etmeniz gereken konular koyu renklerle yazılır. Sınav farklı etaplarda yer alan sorulardan oluşur. Alacağınız kitaplar sizlere pratik ders çalışma ve soru çözme metotlarını da gösterir. Alanında uzman olmak isteyen öğrencilerin gireceği sınavda başarı şanslarını yükseltmek için mutlaka soru cevaplı kitaplar almaları gerekir.

KERVAN Yayın & Dağıtım ile sınavlara kolay şekilde hazırlanacağınız tüm kitapları bulabilirsiniz. http://www.kervanyayinevi.com/DHBT–MBSTS-KITAPLARI,LA_1466-2.html sınav kitaplarının yanı sıra dini konularda bilgi sahibi olmak isteyenlerin bulacağı ayrıntılı kitaplar da bulunur. Hızlı ürün arama bölümünden istediğiniz kitabın adını yazarak daha hızlı aradığınız kitaba ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz kitabın detaylı özelliklerini araştırabilir ve sepetinize ekleyerek, alışverişinize devam edebilirsiniz. Değiştirme ve iade imkanına da sahipsiniz. Hadis kitapları, genel İslam’ı anlatan kitaplar, dua kitapları, Batı klasikleri, kişisel gelişim kitapları adı altında sizleri bilgilendirecek pek çok kitabı tek bir adresten bulma olanağına sahipsiniz.

Editör: Hulusi Çınarlı

İlginizi Çekebilir

Yöresel Yemek Tarifleri

Çöç Adana başta olmak üzere Anadolu da sıklıkla görülen bir tariftir. Kıymalı ya da kıymasız …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir