Anasayfa / Yaşam Haberleri / Dini Kitaplara Dair Her Şey Kervanyayinevi.com’da

Dini Kitaplara Dair Her Şey Kervanyayinevi.com’da

Okumak, insanın her yaş döneminde yapması gereken bir faaliyettir. Gelişen koşullarda her insanın yaş grubuna ve dünya görüşüne uygun kitap bulunur. Seçkin yayıncılık firmaları kazandırdıkları bu eserleri insanların beğenisine sunar. Bu hizmeti sunan işletmelerden biriside Kervan yayın dağıtım işletmesi olmuştur. Kuruluşunda bu yana edebiyat dünyasına kazandırdığı eserlerle birçok insanın gelişimine yarar sağlayan

Kervan Yayın Dağıtım, devletinin yanına olan en seçkin işletme olma özelliğine sahiptir. Ürün grupları çok yaygın olan yayıncılık firmasında aile ve evlilik kitapları en sık takip edilen eserler olmuştur. Bunun dışında namaz ve tesbihat kitapları da en dikkat çeken eserler olma özelliğine sahiptir. Kuran-ı Kerim ve Yasin-i Şerif’i n toplu ve tekli olarak satan Kervan Yayın Dağıtım ülke genelinde birçok seçkim kurumunda kitap konusunda çözüm ortağı olmuştur.

Neden Kervan Yayın ve  Dağıtım

Birinci sınıf baskıya sahip olan kitapların fiyatları çok uygun olup alışverişi de son derece kolaydır. Bunun için kervanyayinevi.com internet adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Birçok kitabın yer aldığı internet adresinde alışverişin keyfini sunduğu güvenli alışveriş ile sağlayacaksınız. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde satın aldığınız ürünler kargo fırsatı ile adresinize ulaştırılır.

Her Boyutta Kuran-ı Kerim

Kervan yayın dağıtım hakkında bilinmesi gereken en önemli ayrıntılardan birisi de hain darbe girişimi gerçekleştiren FETö örgütü ile uzaktan yakından bir alakasının olmamasıdır. Ortaya çıkan ve kanun hükmünde kararname ile kapatılan yayın evleri arasında bulunmamakla birlikte benzer isimde olan ve Kervan Yayın Dağıtım ile uzaktan yakından alakası olmayan Kervan Basın Yayıncılık firması ile hiçbir yakınlığı yoktur.

Tamamen isim benzerliğinden kaynaklanan bu durum işletme adına talihsizlikten başka bir şey değildir. Bununla ilgili Kervan Yayın dağıtım hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için günün her saati http://www.kervanyayinevi.com/  internet adresini ziyaret edebilir, firma ve satışını gerçekleştirdiği eserler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. En yeni dini kitapların da yer aldığı internet adresinde her ebatta kuran-ı kerim de bulunur. Çocuklar için Türk klasiklerinin yer aldığı internet adresinde 7’den 70’e her yaş grubuna uygun kitap piyasanın çok daha altında fiyatla kitapseverlerin beğenisine sunulur.

Editör: Hulusi Çınarlı

İlginizi Çekebilir

mülteci

Ortadoğu’da Suriyeli Mülteci Sorunu!

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi, Suriye’de siyasi çözümün başarısızlığına ilişkin eleştirilerde bulundu. Ürdün’de resmi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir