Anasayfa / Yaşam Haberleri / Hortum Sarma Makarası ve Özellikleri Odaksan Farkıyla

Hortum Sarma Makarası ve Özellikleri Odaksan Farkıyla

Hortum sarma makaraları farklı özellikler içerdiği için kullanacağınız alana göre seçmeniz gerekir. Hortum sarma makarası yüksek ve düşük basınçlı özelliklere sahip olduğu için değişik çapları bulunur. Hortum sarma makinelerine örnek verilecek olursa gres makarasında kullanılan hortum küçük bar basınca dayanıklı olmalıdır ve ¼” ölçülerinde olması gerekir. Yüksek basınç için ise hortum tamburuna ihtiyaç duyulur ve hortum makarası bağlantısı en az 1000psi olmalıdır.

Hortum Sarma Makarasının Özellikleri Nelerdir?

Düşük basınçlar için kullanılan yağ pompalarında kullanılan hortum makaraları en ufak 100 bar güce dayanıklı olmalı. Hortum toplama makarası özelliği ise hortumu hızlı ve kolay şekilde toplamasıdır. Otomatik fren ve kilitleme sistemine sahip olmalı. İçinde olan zemberek yayı ise pratik olmalı ve kullanıcıya kolaylıklar sağlamalı.

Akaryakıt için Kullanılan Hortum Makaralarında Ne Gibi Özellikler Bulunur?

Akaryakıt transferinde kullanılan hortum makaralarında en az az ¾” ölçüde ve 1” ve 1.1/4” ölçüleri kullanılır. Hortumun dış çağı arttıkça makara saracağınız hortum metrajı azalır. Akaryakıt hortum makarasında çoğunlukla ¾” ve 1” hortumla donatılan, metal olan makaralar kullanılır.

Hortum Makaralarının Çeşitleri Nelerdir?

Profesyonel hortum makaraları DKP sacla üretilir ve 18/10 crom çelik yay kullanılarak hazırlanır. Kilitleme tertibatları çift olup elektrostatik boyalıdır. Doğru alanda doğru hortum makaralarını seçerseniz makaranın da ömrünü uzatırsınız. Kabinli ve kabinsiz olmak üzere farklı modelleri bulunur. Alanı iyi şekilde değerlendirmeli ve alacağınız hortumun özelliklerini iyi şekilde bilmelisiniz.

Odaksan Odak Makine ve Sanayi Ticareti ile ürünler hakkında detaylı bilgileri alabilir ve satış sonrası aldığınız ürünlerle ilgili hizmeti bulabilirsiniz. Eğitimli uzmanlar, müşteri memnuniyetini baz alarak tüm işlemleri müşteri odaklı olarak yürütürler. Alacağınız ürünlerin kullanım özelliklerini detaylı anlatımlardan öğrenebilirsiniz. Ürünleri inceleyerek hangi ürünü nerede kullanacağınızı daha iyi görmüş olursunuz. http://odaksan.com.tr/hortum-sarma-makaralari/ ile teknik satış uzman kadro tarafından sizlere en hızlı çözümler ile sağlanır. Tüm ürünler yüksek teknolojili Alman teknolojisi ile üretilen ürünlerdir. Beğendiğiniz ürün en kısa sürede istediğiniz adrese güvenli kargo sistemi ile gönderilir.

Editör: Hulusi Çınarlı

İlginizi Çekebilir

Kaş Transfer- Daltur Transfer

Dalaman KAŞ Arası 146 Km’dir.Dalaman Havalimanı KAŞ TRANSFERiniz 2 saat 10 dk sürmektedir. KAŞ ucuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir