Anasayfa / Yaşam Haberleri / Kars Eski Kaşar

Kars Eski Kaşar

Hem yöresel hem de farklı bir kahvaltılık denemek isteyenlerin tercihi olan Kars eski kaşar peyniri, tuzlu ve kendine has tadı ile bilinir. İnek, koyun ya da keçi sütünden elde edilebilen bu peynir Kars şehrinde genellikle Nisan ve Mayıs aylarında üretilebilmektedir. Lezzeti ile pek çok kişiyi kendine hayran bırakan bu kaşar çeşidi 2-3 yıl gibi geniş zaman dilimlerinde de saklanabilmektedir.

Harika Lezzet!

Sabah kahvaltılarında ve atıştırmalık olarak tercih edilebilecek olan Kars eski kaşar, içerisinde deliklerin olmadığı ve sıkı halde duran bir peynir çeşidi olmaktadır. Tuz ile beslenen bu peynir üretim aşamasında iken küflendiği gibi saklama koşullarına dikkat edilmediğinde de küflenmeler görülebilmektedir.

Kaşarın Yeni Adresi!

Sizde Kars eski kaşar ile sofralarınıza yeni bir renk katmak istediğinizde adresimize gelerek birbirinden güzel kaşarlarımızdan alabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ve kaliteli ürünlerimiz ile daha enfes sofralar kurmak isterseniz sizleri de www.alaaddinticaret.com adresinde bekliyor olacağız. Gerçek Karsa eski kaşarının tadına bakmak istiyorsanız hemen tıklayın.

Editör: Halil Avcı

İlginizi Çekebilir

mülteci

Ortadoğu’da Suriyeli Mülteci Sorunu!

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi, Suriye’de siyasi çözümün başarısızlığına ilişkin eleştirilerde bulundu. Ürdün’de resmi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir