Anasayfa / Yaşam Haberleri / Sosyopix Kanvas Tablo Modelleri

Sosyopix Kanvas Tablo Modelleri

Teknolojik gelişmeler altında her ne kadar daha kolay bir iletişim ağı içinde olsak da hayatın daha hızlı akması ile birçok şeye zaman bulamıyoruz. Tüm anılarımız ya cep telefonumuz içinde yer alan fotoğraflarda ya da sosyal medya platformlarında paylaştığımız resimlerde birikiyor. El ile tutulamayan anılarımız ise zaman içinde fark etmeden yok olup gidiyor. Sosyopix anılara dokunma teması ile başlattığı çalışmasında özellikle instagram ve facebook aracılığı ile paylaştığınız size özle olarak hazırlanan farklı tema içerikleri ile hazırlayarak onları unutulmaz kılıyor. Özellikle sevdikleriniz için özel günlerde sunacağınız bu çalışmalardan biride kanvas tablo çalışmalarıdır.

Evlerimizin dekorasyonu içinde birçok farklı kanvas tabloya yer veriyoruz. Bu tabloların sevdikleriniz ile dolu olmasını istemez misiniz?  Annenize, babanıza, eşinize, çocuğunuza ya da sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişiye özel olarak hazırlatacağınız kanvas tablolar onları sandığınızdan çok daha mutlu edecektir.

Kanvas Tablo Ölçüleri

Sanatsal bir görüntünün kazanıldığı ve birinci kalite baskı ile hazırlanan kanvas tablolar fotoğraflarınızın tuval bir tabloya dönüştürecek. Son derece özgün ve şık bir görüntü yakalanan bu ürün için farklı ölçüleri de tercih edebilirsiniz. Sosyopix kanvas tablo çeşitleri içinde 20 ‘ye 20 ve 25 boyutunda olan mini çalışmaların yanı sıra 30’a 30 ya da 40 olan çalışmalarda yer alıyor. Daha büyük tablo seçileri için ise 40’a 40 ve 50 seçimine yer veren Sosyopix ayrıca 50 x50 ölçülerinde de kanvas tablo boyutunun hazırlanmasında sizlere destek oluyor. Tek bir fotoğraf uygulamasına yer verebileceğiniz gibi bir tablo içinde biden çok fotoğrafa da yer açabilirsiniz. Tamamen sizin seçiminiz olacak olan resimlerin hazırlanması ve son aşamaya gelinmesi durumlarının her anında sizde yer alacaksınız. Böylece tablonun son haline karar vermeden önce değişim yapma imkânınızda bulunur.

Kanvas Tablo Sipariş Verme İşlemi

Kanvas tabloyu salonunu, oturma odanız, hol ya da yatak odanız için dilediğiniz fotoğraf ya da fotoğraf ile hazırlatarak sergilemeniz mümkün. Ayrıca sevdikleriniz içinde son derece ideal olan bu seçimi hayatta geçirebilmek için https://www.sosyopix.com/kanvas-tablo adresini tıklamanız yeterli.

 

 

 

Editör: Halil Avcı

İlginizi Çekebilir

mülteci

Ortadoğu’da Suriyeli Mülteci Sorunu!

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiseri Filippo Grandi, Suriye’de siyasi çözümün başarısızlığına ilişkin eleştirilerde bulundu. Ürdün’de resmi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir