Anasayfa / Yaşam Haberleri / Yonex Tenis Ayakkabısı Modelleri SportifHayat.com’da

Yonex Tenis Ayakkabısı Modelleri SportifHayat.com’da

Tenis oynarken günlük spor ayakkabılardan kaçınmanız ayak sağlığınız için gereklidir. Tenis ayakkabısı sert zemine dayanıklı olmalı. Tenis oynarken seri hareket edildiği için ayakkabı seçimine çok özen gösterilmeli. Yanal bir görünümde olup taban kısımları kort tipine uygun desen izleri taşır. Ayağınıza uyumlu olmasının yanında zemine de uyumlu olması gerekir.

Yonex Ayakkabı Modelleri

Dayanıklı taban yapısı, kaliteli malzeme ve ayak tabanı ile uyumlu olması Yonex ayakkabı modellerinin özelliğidir. Ayakkabı seçimi yaparken kort tipi de önemlidir. Kortun yapısına uygun ayakkabı modeli seçmek ayaklarınızın zarar görmesini engeller. Doğal şekilde bükülen esnek yapıya sahip olan ayakkabılar her zaman ideal seçimdir.

Tenis Ayakkabılarının Özellikleri Nelerdir?

Ayakkabının ayağa uyumlu olması gerekir ve yüksekliğine bakmanız önemlidir. Ayak başparmağınız ile ayakkabı arasında bir miktar boşluk olmalı ki kort üzerinde rahat hareket edebilesiniz. Topuk bölümü rahat olmasının yanı sıra kaymayı da engellemeli. Ayakkabının iç kısmı kaliteli ve nefes alıcı özellikte olması ayağınızın terlemesini de önler. Esnek olması gerekir ama çok fazla geriye bükülen ayakkabılar tercih edilmez.

Tenis Ayakkabıları Genel Değerlendirmesi

Kasları yormayan ve kas yorgunluğu sağlamayan tenis ayakkabıları iyi bir seçimdir. Kort darbeleri sırasında ayak tabanına zarar gelmez. Ayak hakimiyetinizi daha iyi şekilde sağlarsınız. Şok emici özelliği sayesinde darbeler tersine çevrilir ve ayak hasar görmez. Tüm zeminlerde kullanıma uygun olup, power cushion içyapısına sahiptir. Dış tabanı dayanıklı kauçuktur.

SportifHayat.com ile kaliteli spor malzemelerine kısa sürede sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepete ekleyin ve alışverişinize devam edin. Alışveriş sırasında ürünlerin üzerine tıklayarak, detaylı bilgilerini görebilirsiniz. http://www.sportifhayat.com/Ayakkabilar,LA_114-2.html ile beğenmediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz ürünü en kısa sürede bildirerek, değişimini yapabilirsiniz. Koşu, tenis, masa tenisi, yoga, fitness ve aklınıza gelebilecek tüm spor ekipmanları sizler için tek bir adreste yer alır. Banka havalesi ile ya da kredi karı ile ödeme seçeneklerinden yararlanarak, istediğiniz ürünü en kısa sürede güvenli kargo sistemi ile istediğiniz adrese getirme olanağına sahipsiniz. Spor yaparken kaliteli ürünler kullanılmalı ve sporun keyfine kaliteli ürünlerle varılmalı.

Editör: Hulusi Çınarlı

İlginizi Çekebilir

Kaş Transfer- Daltur Transfer

Dalaman KAŞ Arası 146 Km’dir.Dalaman Havalimanı KAŞ TRANSFERiniz 2 saat 10 dk sürmektedir. KAŞ ucuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir